K8D Plus 总结政策
456 subscribers
145 photos
23 videos
13 files
1.2K links
Komentarze 8 dnia Plus 总结政策
Download Telegram
https://www.economist.com/middle-east-and-africa/2023/09/07/a-new-railway-will-at-last-link-iran-and-iraq

Linia kolejowa, która połączy Irak 🇮🇶 z Iranem 🇮🇷 jeszcze bardziej ociepli stosunki między tymi krajami zniszczone przez inspiracje ze strony SZAP 🇺🇲🔯☠️ ponad 40 lat temu.
https://www.bbc.com/news/world-middle-east-66816312

Londyn, Berlin i Paryż 🇬🇧🇩🇪🇫🇷☠️🏳️‍🌈 wciąż chcą utrzymywać sankcje wobec Iranu 🇮🇷 i pod dyktando Waszyngtonu 🇺🇸🔯☠️ izolować Teheran 🇮🇷, co w czasach 🏡 dominacji Globalnego Południa i BRICS 🕊️ jest niemożliwe do wykonania.
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art39143081-armenia-protestujacy-chca-dymisji-premiera-po-kapitulacji-gorskiego-karabachu

W Armenii 🇦🇲 widać już efekty sprzymierzenia się z państwami NATO ☠️🏳️‍🌈
Kolaboracja władz Polin 🔯🏳️‍🌈 z Anglosasami 🇺🇸🔯🇬🇧🏳️‍🌈, z Ukrainą 🇺🇦☠️, z Izraelem🇮🇱✡️☠️ oraz z Berlinem 🇩🇪🇪🇺🏳️‍🌈 będą musiały skończyć się podobnie.

https://t.me/k8dplus/1361

https://tass.com/world/1678915
https://www.wnp.pl/przemysl-obronny/amerykanie-zaplaca-za-polskie-zbrojenia-w-puli-jest-kilkadziesiat-miliardow-dolarow,754585.html

SZAP 🇺🇸🔯☠️ chce wciągnąć Polskę 🇵🇱 do swoich działań wojennych na Ukrainie 🇺🇦🏳️‍🌈☠️, więc szykuje swój program rządowy, w ramach którego nastąpi przyśpieszenie zakupów jankeskiego🇺🇸🔯☠️ sprzętu wojskowego dla polińskiej ✡️🏳️‍🌈 armii, co oczywiście jeszcze bardziej uszczupli portfele polskiego 🇵🇱 podatnika.